კომპანია CIC ჯგუფი (ქრიათივ იმფრეშენს კავკასუს)1999 წელს დაარსდა. წლების განმავლობაში განხორციელებული პროექტების მეშვეობით, კომპანიამ დიდი ავტორიტეტი მოიხვეჭა სამშენებლო/სარემონტო სფეროში.CIC Group გამოირჩევა ინოვაციური მიდგომებით, ევროპული სტილის მენეჯმენტით, შესაბამისი ხარისხის სტანდარტით და მაღალკვალიფიციური კადრებით.CIC Group წარმოადგენს სანდო პარტნიორს, რაც მტკიცდება მრავალი კოლაბორაციული პროექტით.კომპანიის მთავარი პრიორიტეტებია:ხარისხი : კომპანია ფლობს ხარისხის სერტიფიკატს ISO 9001:2015.ნდობა და უსაფრთხოება : 2014 წელს, CIC GROUP დასახელდა როგორც APM TERMINAL-ის ყველაზე უსაფრთხო კონტრაქტორი.ინოვაცია : CIC GROUP გამოირჩევა თანამედროვე მიდგომებით და ტექნოლოგიებით პროექტებში.
CIC ჯგუფის მიერ განხორციელებული გამორჩეული პროექტებია:ერას მოედანი – 2008 წელი, რეკონსტრუქცია;ნინო და ალი, 2008 წელი, მონტაჟი;ბათუმის პიაცა, 2008 წელი, მშენებლობა;ბათუმის ბულვარი, 2008 წელი, მშენებლობა;ბათუმის ბულვარი, 2008 წელი, ბეჭდური ბეტონი;დრამატული თეატრი, 2008 წელი, რეკონსტრუქცია;ბანკი რესპუბლიკა – 2011 წელი, რეკონსტრუქცია;სასტუმრო “ადმირალი” – 2013 წელი, მშენებლობა;ფოთი, მე-12 ნავმისადგომი, 2014 წელი, რეკონსტრუქცია (ბეტონი);ბათუმის საზაფხულო თეატრი, 2012 წელი, მშენებლობა;ლოპოტას სასტუმრო კომპლექსის მშენებლობისა და მოწყობის სამუშაოები, 2017-2018 წლები; კიბერნეტიკის ინსტიტუტი, 2016 წელი, კაპიტალური რეკონსტრუქცია;ქ. ბათუმში ანბანის კოშკის მიმდებარე ტერიტორია, 2019-2020 წლები, რეაბილიტაცია;
ჰეინეკენის ლუდსახარში წილკანში, 2016 წელი, მშენებლობა; დევნილთა განსახლებისათვის ორი 16-სართულიანი საცხოვრებელი სახლის სამშენებლო და მოპირკეთების სამუშაოები ქ. ქუთაისში – 2019-2021წლები,და სხვა მნიშვნელოვანი განხორციელებული თუ მიმდინარე სამშენებლო პროექტები.